Firma POZIOM – Twój
niezawodny partner

Firma POZIOM działa na lokalnym rynku już od 2009 roku. Przez ten czas wyrobiła sobie markę solidnego wykonawcy i usługodawcy, o czym świadczą otrzymane referencje oraz długa lista partnerów biznesowych. Zresztą sama nazwa firmy nie jest przypadkowa. Zobowiązuje nas do tego, aby trzymać rzeczywiście wysokim poziom wykonywanych robót.

Specjalizacja firmy – prace wykonawcze

Pracujemy na terenie kilku gmin powiatu warszawskiego zachodniego – Stare Babice, Izabelin, Leszno, Ożarów Mazowiecki.

Obecnie zajmujemy się przede wszystkim budową sieci, a także wykonaniem przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych wraz z przepompowniami dla gmin, deweloperów oraz osób prywatnych. Mamy do tego odpowiednią wiedzę i kwalifikacje.

Specjalizujemy się ponadto w robotach ziemnych, do których wykorzystujemy własne, profesjonalne zaplecze maszynowe. To daje nam dużą swobodę działania oraz możliwość realizacji różnego rodzaju mniejszych i większych inwestycji, a nawet pozwala redukować koszty.

W ofercie naszej firmy znajduje się także budowa zjazdów z dróg publicznych wraz z wykonaniem przepustu, przykrycie rowu, utwardzenie kruszywem dróg i placów manewrowych oraz usługi brukarskie.

Naszym klientom świadczymy też wysokiej jakości usługi koparko-ładowarką, koparką kołową, minikoparką oraz wywrotkami do 3t i do 18t.

Specjalizacja firmy – sprzedaż

Szeroki wachlarz usług nie ogranicza się do powyższych działań wykonawczych, ponieważ ponadto oferujemy sprzedaż materiałów sypkich.

Nie tylko doradzamy w kwestii doboru odpowiedniego typu kruszywa, ale również zajmujemy się dowozem wybranego materiału na wskazany przez klienta adres.

Jak działamy?

Kluczowa w naszej pracy jest rzetelność i traktowanie każdego klienta w sposób indywidualny. Wszystkie powierzone zadania wykonujemy na takim poziomie, na jakim chcielibyśmy, aby ktoś wykonał dla nas. Jednocześnie zachowujemy wysokie standardy bezpieczeństwa oraz normy sztuki budowlanej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu w celu omówienia zasad współpracy.